PETROL KARACA İLE ANLAŞTI
Yukarı

PETROL KARACA İLE ANLAŞTI

Teknik Özgür Vurur ile yollarını ayıran Batman Petrolspor yönetimi, kente davet ettiği Hakan Hayati Karaca ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

PETROL KARACA İLE ANLAŞTI
Bu içerik 795 kez okundu.
Advert

Özgür Vurur’un istifasının ardından TPAO Kristal Park’ta Vali Hulusi Şahin başkanlığında toplanan Petrolspor yönetimi, teknik direktörlük koltuğu için 48 yaşındaki antrenör Hakan Hayati Karaca’yı kente davet ettiklerini açıklamıştı. Bu açıklamanın bir gün sonrasında Karaca ile detaylı görüşme için masaya oturan Petrolspor Kulüp Başkanı A. Vahap Akbaş,  “Profesyonel futbol takımımız teknik direktör Hakan Hayati Karaca ile anlaşmaya varmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” ifadeleriyle takımın yeni hocasını resmen açıklamış oldu.
KARACA'NIN KARİYERİ:
Futbolseverlerin Petrolspor için yetersiz bulduğu Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca, uzun süre Bölgesel amatör liginde takımlar çalıştırırken, 2019-2020 sezonunda BAL liginde mücadele den Alanya Kestelspor'u 3.lig'e çıkarmayı başarmıştı. Takımı şampiyon yaptıktan sonra kulübüyle yollarını ayıran Karaca,  bu sezonun 4. haftasında Isparta 32 spor ile anlaşmaya vararak takımın başına geçti. Genç teknik adam, burada da takıma yeni bir ivme kazandırmayı başarmış ve devreyi 26 puanla 7. sırada tamamlamıştı. Ancak kariyerinin büyük bir bölümün Bölgesel amatör lig takımlarında geçirmesi sebebiyle, taraftarlar Karaca’nın yetersiz olacağını düşünüyor.

Etiketler:
Sende Yorumla...