HEM MAÇ HEM TOPLANTI
Yukarı

HEM MAÇ HEM TOPLANTI

HEM MAÇ HEM TOPLANTI
Bu içerik 682 kez okundu.

1955 Batman Belediyespor teknik heyeti ile Batmanlı basın mensuplarından oluşan takım arasında Hasankeyf’te dostluk maçı oynandı. Güzel bir havada ve centilmence geçen maçı 1955 Belediyespor teknik heyeti, 6-3 kazandı. Karşılaşmanın ardından Kulüp Başkanı ve Belediye Spor İşleri Müdür Vekili Burak Eren, kamp yapan takım hakkında bilgi verdi.

Basın mensuplarıyla yapılan özel karşılaşmanın birlik ve beraberlik için anlamlı olduğunu ifade eden Burak Eren, maç sonunda kampı ziyaret ederek tatlı ikramında bulunan Batman İl Özel İdare Gençlerbirliği Spor Başkanı Aziz Gökdemir ve yönetimine de teşekkür etti. 17 Nisan başlayacak olan Bölgesel amatör liginde 1955 Batman Belediyespor olarak ilimizi başarıyla temsil etmek istediklerini belirten Eren, “Yönetim kurulu olarak, teknik heyet ve futbolcularımızla birlikte yeni sezon için hazırlıklarımızı hummalı bir şekilde sürdürüyoruz. Kadromuzun neredeyse tamamı Batmanlı futbolculardan oluşuyor, kendilerine güvenimiz tam. İnanıyoruz ki ligi en iyi noktada tamamlayacağız.”

BRANŞ SAYISINI ARTIRMAK İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Futbolun yanı sıra diğer branşlarda da faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Eren, “Futbolun lobisi ve önemi diğer branşların önünde olsa da belediyespor yönetimi olarak hentbolda tamamı Batmanlı gençlerden oluşan iyi bir ekibimiz var. Bu takımımız 1. lige yükselme müsabakalarında boy gösteriyor, bayan takımımız da Süper Ligde ve Avrupa’ya gidebilmek için mücadele ediyor. Ayrıca birçok branşımızı da yeniden hareketlendirmek için altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. (Spor Servisi)

Etiketler:
Sende Yorumla...