Ekmen “en çok konuşulan partiyiz”
Yukarı

Ekmen “en çok konuşulan partiyiz”

DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen, Beşiri, Kurtalan, Baykan ve Bitlis’te parti teşkilatlarını, vatandaşları ve esnafları ziyaret etti.

Ekmen “en çok konuşulan partiyiz”
Bu içerik 1079 kez okundu.

DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen, Beşiri, Kurtalan, Baykan ve Bitlis’te parti teşkilatlarını, vatandaşları ve esnafları ziyaret etti. Ziyaretler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, “DEVA Partisi doğru politikalar ve ehil kadrolar ile Türkiye’nin her bir noktasında ciddi bir ilgi ve alakanın mazharı oldu. Gittiğimiz her bir noktada ciddi bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. Sorunlara yönelik ürettiğimiz çözümler, henüz muhalefetteyken dahi kurumları harekete geçirmiş durumda. Biz siyasete yeni bir kültür yeni bir bakış açısı kazandırmak üzerine yola çıktık. Karşı karşıya kaldığımız basın sansürüne rağmen sokaklarda, caddelerde, kahvelerde, evlerde, dükkanlarda en çok konuşulan partiyiz.” dedi.

 “İKTİDAR SEÇMENİ VE SEÇİLENİ CEZALANDIRIYOR”

İktidarın kayyum politikasını bir cezalandırma aracı olarak gördüğünü belirten DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ekmen, “İktidar seçim iradesini yok saymayı kendine hak görüyor. Kayyum politikası ile hem seçmen hem de seçilen cezalandırıyor. Hukuki hiçbir zemini bulunmayan bu politikadan derhal vazgeçilmesi gerekiyor. Ülkemiz daha önce demokrasinin, adaletin, insan hak ve özgürlüklerinin yok sayıldığı böylesi bir karanlık dönemi daha geçirmemişti. Tüm sorunların ve bu sorunların nasıl aşılacağının bilincindeyiz. Tüm yaraları sarmak ve yeniden bir iyileşme ve yükseliş dönemi için çok uzun bir süreye ihtiyacımız yok. İşinin ehli insanlar ve doğru politikalar ile DEVA iktidarının ilk birkaç ayında bu sorunlara hızla merhem olacağız” ifadelerini kullandı. 

Etiketler: deva deva partisi batman deva mehmet emin ekmen DEVA Partisi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanı Mehmet Emin Ekmen ekmen bölge gezisi
Sende Yorumla...