BU ÖĞRENCİLER ALKIŞLANIR
Yukarı

BU ÖĞRENCİLER ALKIŞLANIR

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' projesi Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından başarıyla yürütülüyor.

BU ÖĞRENCİLER ALKIŞLANIR
Bu içerik 606 kez okundu.

Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' projesi kapsamında ihtiyaç sahibi aileler katkı sağlamaya devam ediyor.

Proje kapsamında okulun elektrik-elektronik alanı öğrencileri elektrik bakım onarım işleri, metal alanı öğrencileri kaynak ve boyama işleri, mobilya alanı öğrencileri dolap ihtiyaçları ile ihtiyaç sahibi ailelerin ikametlerinin bakım onarım işlerin yaparken, Kimya bölümü öğrencileri de ailelere okulda üretimi yapılan temizlik ürünleri ve dezenfektan dağıtımı ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırarak katkı sağlamaya devam ediyorlar.

Ayrıca Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okulunun bulunduğu mahallede bulunan ve tadilata alınan İbrahim Halil Camii içinde elektrik, metal, mobilya alanındaki bakım onarımlar yapılarak camiye temizlik ürünleri ve dezenfektan katkısı yapıldı. Öğretmen ve Öğrenciler, yapmış oldukları bu faaliyetlerle sahip oldukları milli, manevi ahlaki, insani ve kültürel değerlerin güçlenmesini, yardımlaşma, ihtiyaç sahibine yardım etme, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesini sağlamak amacıyla bu projeyi yürüttüklerini belirttiler.

Etiketler: Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Sende Yorumla...