Yeni projeler tam takır…
Yukarı

Yeni projeler tam takır…

Batman Belediyesinin ilimizdeki bazı projelerin inşa çalışmaları devam ederken, il yöneticileri projeleri yerinde inceledi.

Yeni projeler tam takır…
Bu içerik 1702 kez okundu.

Vali ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Belediye tarafından yürütülen semt pazarları, ek sağlık merkezi ve park projesini yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Şahin ilk olarak, Tilmerç Mahallesi'nde yapımı süren bin 350 metrekare kapalı, 2 bin 900 metrekare açık alan ve otopark olmak üzere toplam 4 bin 250 metrekare alandan oluşan Tilmerç Semt Pazarı inşaat alanını ziyaret etti.

BATMAN'A YENİ BİR PARK DAHA

Tilmerç Semt Pazarı'nın yanında konumlandırılan ve  çalışmalarına başlanılan 12 bin metrekare park alanı için yürütülen çalışmaları da Şahin, yakından inceledi.

TABLABAŞI KAPALI SEMT PAZARI

Daha sonra, Hürriyet Mahallesi'nde yapımı süren bin 300 metrekare alan üzerine kurulan ve 52 esnafa hizmet verecek olan Tablabaşı Kapalı Semt Pazarı alanında incelemelerde bulunan Şahin, semt pazarlarının temiz, ferah ve yeterli aydınlatmalara sahip olmasını istedi.

SAĞLIK MERKEZİ EK HİZMET BİNASI

Ziyaret durağının son ayağında Batman Belediyesi Sağlık Merkezi ek hizmet binası inşaatını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında son bilgileri alan Vali Şahin, yeni binanın Batmanlılara yaraşır şekilde inşa edilmesi gerektiğini vurguladı. (Bülten Haberi)

Etiketler:
Sende Yorumla...