ADNAN OKTAR HAKKINDA YENİ VE NET BİLGİ!
Yukarı

ADNAN OKTAR HAKKINDA YENİ VE NET BİLGİ!

Ulusal Sosyal medya mecralarında yer alan 'Adnan Oktar Batman/Beşiri Cezaevine nakledildi' haberinin doğru olmadığı öğrenildi.

ADNAN OKTAR HAKKINDA YENİ VE NET BİLGİ!
Bu içerik 6815 kez okundu.

2 gündür sosyal medya platformlarına ve haber sitelerinde yer alan 'Adnan Oktar Batman/Beşiri Cezaevine nakledildi' haberi ile ilgili ulaştığımız kaynaklar, böyle bir naklin gerçekleşmediğini belirttiler.

2 Ay önce Beşiri Cezaevinde önemli isimlerin yer aldığını belirterek ünlü Karagümrük Çetesi lideri 'Nuriş' lakaplı Nuri Ergin'in Beşiri Cezaevinde olduğunu, ayrıca yine Türkiye'de değişik tarih ve yerlerde seri cinayetlerden ötürü bazı seri katillerin de Beşiri T Tipi Yüksek Güvenlik Cezaevinde olduğunu yazmıştık.

Bununla birlikte 'Harun Yahya' olarak bilinen Adnan Oktar'ın da Beşiri Cezaevine nakledilebileceği yönünde bilgiler paylaşmıştık. Ancak bir çok sosyal medya kullanıcısı ve ulusal medya haber siteleri 'Adnan Oktar Batman'a nakledildi' diye haber paylaşırken, güvenilir kaynaklardan elde ettiğimiz bilgilere göre böyle bir naklin geçrekleşmediği ve Oktar'ın Batman veya Beşiri'ye getirilmediğini ifade ettiler.

Etiketler: adnan oktar harun yahya cezaevi beşiri
Sende Yorumla...