“11 FUTBOLCUYLA ANLAŞMA YAPTIK”
Yukarı

“11 FUTBOLCUYLA ANLAŞMA YAPTIK”

“11 FUTBOLCUYLA ANLAŞMA YAPTIK”
Bu içerik 1159 kez okundu.
Advert

Vali Hulusi Şahin başkanlığında toplanan Batman Petrolspor yönetimi, son durum hakkında bilgi paylaşımında bulunurken, yönetime alınan yeni isimler de kamuoyuna tanıtıldı. Ayrıca transferde vites yükselten yönetim, 11 isimle ön anlaşma yapıldığını duyurdu.

20 KİŞİLİK YÖNETİM KURULU

Valilik konferans salonunda gerçekleşen toplantıda Petrolspor’un yeni sezon çalışmaları masaya yatırıldı. Toplantıda konuşan Batman Valisi Hulusi Şahin, “Yaklaşık bir buçuk yıldır yönetimde olan arkadaşlarımızın da hedefi, Petrolsporumuzun içine düşmüş olduğu çıkmazdan kulübü kurtarmaktı. Bunu da son derece başarılı bir şekilde yerine getirdiklerini düşünüyorum. O kriz atlatıldıktan sonra artık daha büyük hedeflere doğru gitmenin zamanının geldiğini düşündüler ve bu sene hedefleri daha büyük olarak belirlediler. Şuanda karşınızda yenilenmiş bir yönetim var. 10 yeni isim katıldı. 7 de daha önce vardı, dolayısıyla 17 kişilik bir yönetim kurulu oluşmuş oldu. Ayrıca BATSO başkanımız, TP Bölge Müdürümüz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterimizi de dahil edersek, 20 kişilik bir yönetim oluşmuş oluyor. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

“11 FUTBOLCUYLA ÖN ANLAŞMA YAPTIK”

Vali Şahin’in ardından söz alan Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, yeni Teknik Direktör Zafer Hızarcı ile birlikte kulüpte kalması gereken oyuncuların tespit edildiğini ve 7 futbolcu ile sözleşme imzaladıklarını belirterek, “Diğer geri kalan arkadaşların da kendilerine kulüp bulması açısından başarılar dileyip yol gösterdik. Transfer komitesi olarak 11 futbolcuyla ön anlaşma yapılmış bulunmaktadır. Çarşamba veya Perşembe günü kendilerini Batman’a davet edeceğiz ve sözleşme imzalayacağız” diye konuştu. Teknik Direktör Zafer Hızarcı ise, “Şuna inanmıyorum, mesela insanların birçoğu deneyim diyor. Hiçbir ilgisi olmayan adamın deneyimi olsa ne olur? O yüzden ben ve ekibime inanın burada iyi şeyler yapacağız” dedi.

Etiketler: Batman Petrolspor Vali Hulusi Şahin Futbol
Sende Yorumla...