YILSONU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Yukarı

YILSONU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılsonu Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Toplantısı gerçekleşti.

YILSONU REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Bu içerik 159 kez okundu.

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında bulunan toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Emrullah Aslan, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa Çakan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri İl Yürütme Komisyonu Üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Şube Müdürü Emrullah Aslan yaptı. RAM Bölüm Başkanları 2020-2021 eğitim-öğretim yılında bölümlerinin yaptığı çalışmalar hakkında komisyon üyelerine bilgi verdi. RAM Müdürü Mustafa Çakan; İlimizde bağımlılıkla mücadele konusunda yapılan çalışmalar, LGS-YKS tercih danışmanlığı sürecinde yapılan çalışmalar ve ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrencilerimizin annelerine yönelik "Koruyucu Meleğim Annem" projesi hakkında komisyon üyelerini bilgilendirdi. Şube Müdürü Emrullah Aslan ilimizde rehberlik ve özel eğitim alanında yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek ivedilikle anaokulları bünyesinde açılmasına ihtiyaç duyulan özel eğitim sınıflarının açılması için planlamanın yapıldığını ve önümüzdeki eğitim-öğretim yılında bu sınıfların açılacağını belirtti. Toplantı gündemdeki maddelerin görüşülmesinin ardından dilek ve önerilerle sona erdi.

Etiketler: batman emrullah aslan Yılsonu Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Mustafa Çakan
Sende Yorumla...