DAYANIŞMA YEMEĞİ
Yukarı

DAYANIŞMA YEMEĞİ

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, yarın oynanacak zorlu Kelkit Belediyespor maçı öncesinde, Petrolspor yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

DAYANIŞMA YEMEĞİ
Bu içerik 1000 kez okundu.

“BATMAN’IN YERİ 3. LİG DEĞİL

İl Genel Meclis Başkanı ve Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş, Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç, Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, bazı siyasi parti temsilcileri, STK-Oda temsilcileri, teknik heyet, futbolcular ve basın mensuplarının katıldığı toplantıda konuşan Vali Şahin; “Batman gerçekten çok dinamik ve geleceği çok parlak bir şehir. Güneydoğunun parlayan yıldızı ve bu şehrin her alanda büyümesi, gelişmesi lazım. Petrolspor’a futbol alanında da bunu sizler yaşatacaksınız. Batman'ın yeri 3. lig değil, Batman'ın yeri 2. lig, hatta Süper ligdir. Onun için altyapımız, her şeyimiz var. Yönetim kurulu üyelerimizin büyük bir kısmı da büyük bir sorumluluk aldı. Petrolspor'un daha önce uçan kuşa borcu vardı ama şimdi borcu olmayan bir kulüp. Prim, alacak konusunda hiç endişeniz olmasın. Ben burada olduğum sürece ödenmeyen tek bir kuruş olmayacaktır" dedi.

KELKİT MAÇI İÇİN 100 BİN TL PRİM

Batman Petrolspor camiasıyla moral yemeğinde bir araya gelen Vali Hulusi Şahin ve BATSO Başkanı Abdulkadir Demir takıma galibiyet primi sözü verdi. Bu tür toplantılarla bir araya gelmeye devam edeceklerini belirten Vali Şahin’in sözü BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’e bıraktı. Demir, takımın Kelkit deplasmanından gelmesi durumunda BATSO olarak futbolculara 50 Bin TL prim vereceklerini söyledi. Daha sonra tekrar söz alan Vali Şahin ise; “Biz de bu rakamın üzerine 50 Bin TL daha ekliyoruz ve primi 100 Bin TL olarak açıklıyoruz” dedi. Bir sonraki toplantıya da BATSO Başkanı Demir, Borsa Başkanı Arif Güneş ve işadamı Emin Çelik ev sahipliği yapacak.

Etiketler:
Sende Yorumla...