Petrolspor karıştı!
Yukarı
Advert

Petrolspor karıştı!

Medicalpark Batman Petrolspor’un devir işlemleriyle ilgili dün sabah TP tesislerinde yapılan toplantıda kulübün eski başkanı Ekrem Konaç, daha önce kamuoyuna kulübü Av. İrfan Yurttaş ve Teknik Direktör Tarık Yurttaş devredeceğini açıklamıştı. Ancak Konaç’

Petrolspor karıştı!
Bu içerik 2849 kez okundu.

EKREM KONAÇ AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Petrolspor’daki kulüp başkanlığı görevinden istifa eden Ekrem Konaç 5 Ekim tarihinde sosyal medya hesabından; Bir süredir gündem konusu olan Medicalpark Batman Petrolspor kulübümüzün yönetim ve devri ile ilgili olarak; yola beraber çıktığımız Sn. Av. İrfan Yurttaş ile bu yönde yapılan görüşmelerimiz olumlu sonuçlanmış ve her konuda anlaşma sağlanmıştır. Ayrıca geçmişte kulübümüze önemli hizmetler veren Tarık Yurttaş ile de teknik direktör olarak anlaşılmıştır. Bu yeni sürecin kulübümüze ve şehrimize hayırlı olmasını dileriz.” açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamanın ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan Av. İrfan Yurttaş kulübün geleceği için projeler hazırlarken, Tarık Yurttaş’ta teknik direktörlük koltuğunu devralmıştı.

TESİS KARIŞTI, FUTBOLCULAR KARAR ALDI

Konaç’ın açıklamalarının ardından dün sabah saatlerinde anlaşmanın resmiyete dökülmesi için TP tesislerinde bulunan kulüp binasında bir araya gelindi. Ancak toplantıda daha önce kamuoyuna açıkladığı kararından vazgeçtiğini ifade eden Ekrem Konaç ve Yurttaş kardeşler arasında çıkan tartışma çıktı. Tarafları sakinleştirmek için devreye futbolcular girerken, sporcular Konaç’ın devir işleminden vazgeçtiğini de öğrenmiş oldu. Bu karara tepki göstereb oyuncular, Teknik Direktör Tarık Yurttaş’a destek vererek, devri işleminin yapılmaması halinde antrenmanlara ve hafta sonu oynanacak maça çıkmayacaklarını ifade ettiler.

TARAFTARLAR HAREKETE GEÇTİ

Kulüpte yaşanan gelişmeleri spor kamuoyu yakından takip ederken, Konaç’ın neden kararından vazgeçtiği merak konusu oldu. Edindiğimiz bilgilere göre Ekrem Konaç, kulübü Batman Ticaret ve Sanayi Odası’na devretmek için kararından vazgeçti. Bunun üzerine yaşanan tartışmada futbolcular da taraflarını Yurttaş kardeşlerden yana belirlerken, Petrolsporlu taraftarlar da sosyal medyadan harekete geçerek kulübün geleceği için takımın İrfan Yurttaş ve Tarık Yurttaş devredilmesini istediler. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.