Çelik: Paniğe gerek yok, iş kazası yaşadık!
Yukarı

Çelik: Paniğe gerek yok, iş kazası yaşadık!

Medicalpark Batman Petrolspor basın sözcüsü Emin Çelik, Kelkit Belediyespor karşısında alınan 5-0’lık ağır mağlubiyetin ardından yaptığı açıklamada, “paniğe gerek yok sadece bir maç kaybettik bu takım ligde kalacak” dedi.

Çelik: Paniğe gerek yok, iş kazası yaşadık!
Bu içerik 469 kez okundu.

“İŞ KAZASI YAŞADIK”

Kulübün yeni bir yapılanma içine girdiğini ve yeni teknik heyet ile yeni 13 futbolcu transfer edildiğini belirten Çelik, alınan farklı mağlubiyetin bir iş kazası olduğunu açıkladı. Basın sözcüsü Emin Çelik; “Devre arasında iyi bir kamp dönemi geçirmiştik. Kelkitspor maçında alınan skora bizlerde çok üzüldük. Böyle bir sonuç beklemiyorduk. Yeni bir takımız, bu mağlubiyeti iş kazası olarak görüyoruz. Taraftarımız rahat olsun paniğe gerek yok, iyi bir ekibimiz ve bu takımı ligde tutacak gücümüz var.”

“TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULARIN ARKASINDAYIZ”

5-0’lık tarihi mağlubiyetin ardından taraftarların büyük tepki gösterdiği teknik direktör Ahmet Yavuz ve futbolcular sahip çıkan Çelik; “Sonuna kadar teknik heyet ve futbolcularımızın arkasındayız onlara güveniyoruz. Bizim tek hedefimiz bu sezon takımı ligde tutmak. Yönetim kurulu hiç bir beklenti içinde olmadan sadece Batman için ve Petrolspor için mesaisini harcıyor. Taraftarlarımızdan ricamız panik yapmasınlar bu takımın düzlüğe çıkacağına inancımız tamdır. Bu maçı bir an önce unutup Pazar günü oynayacağımız Nazilli Belediyespor maçına odaklanmamız gerekir.” Dedi

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.