Alkışlar Batman hekimlerine!
Yukarı

Alkışlar Batman hekimlerine!

Kalın bağırsağında üç tümör tespit edilen hasta, Batman Bölge Devlet Hastanesinde tedavi edilerek sağlığına kavuşturuldu.

Alkışlar Batman hekimlerine!
Bu içerik 2045 kez okundu.

Daha önce Pankreas kanseri nedeniyle tedavi gören 45 yaşındaki Burhan Kinik’e yapılan tetkikler neticesinde kalın bağırsağında aynı anda üç tümör tespit edildi. Op. Dr. Mehmet Cemil Kuba ve Op. Dr. Ümit Alakuş tarafından başarılı bir şekilde yapılan operasyon sonucunda hasta ölümden döndü. Hastanın takibi ise Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Cemil Kuba, Gastro Cerrahi Uzmanı Dr. Ü.Berkay Çaralan ve Onkoloji Uzmanı Yakup Ergün tarafından özenle yapılmaktadır.

“KENDİMİ GÖZÜ KAPALI EMANET ETTİM”

Sağlığına kavuştuktan sonra doktorlarına övgü yağdıran 45 yaşındaki Burhan Kinik: “Batmandaki doktorlara güvendiğim için kendimi gözüm kapalı emanet ettim. Ailem büyük kentlerde ameliyat olmam için ısrar etmesine rağmen ben Batman Bölge Devlet Hastanesini tercih ettim. Görüştüğüm doktorlarım bana güven verdi. Pişman da değilim. Ameliyatımı başarıyla yapan ve takibimi büyük bir titizlikle sürdüren doktorlarımdan Allah razı olsun. Şuan kemoterapi aşamasındayım, çok şükür sağlığım da gayet iyi durumda. Covid sürecine rağmen tedavim hiç aksamadı.”

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.