Şehir merkezinde LÜKS YAŞAM!
Yukarı

Şehir merkezinde LÜKS YAŞAM!

Green Port İnşaat, şehir merkezinde özel tasarım villalarıyla büyülemeye geliyor. Tılmerç Mahallesinde sadece 8 adet özel villa tasarlayan Gren Port, ezberdeki villa düşüncelerini çok geride bırakacak bir yapıya imza atıyor.

Şehir merkezinde LÜKS YAŞAM!
Bu içerik 12272 kez okundu.

3 AYDA ANAHTAR TESLİMİ YAPILACAK

2,5 dönüm üzerine sadece 8 adet villa tasarlayan şirket, 3 ay gibi kısa bir sürede projeyi tamamlamayı planlıyor. Özel tasarım villalar için “kendinizi evinizde kral dairesinde kalıyormuş gibi hissedecek, loft mimarisiyle 7+1 şeklinde tasarladığımız villalarda, konforu her zerrenizde hissedeceksiniz” diyen Gren Port İnşaat CEO’su Fırat Müjdecioğlu: “Batman’ın en önemli lokasyonunda size değer katacak ‘Crownhill Villaları’ villa değil, adeta bir başyapıt. Lüksü, tasarımı, detaylı ve donanımıyla Crownhill, bir villadan çok daha ötesi.” ifadelerini kullandı.

TERASTA JAKUZİ KEYFİ!

Özel yapının detayları hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Fırat Müjdecioğlu: Projenin tüm detayları büyük bir titizlikle yapıldı. Bu yapı sadece yazın üç ay tatil yapmaya gideceğiniz bir noktada değil, şehrin merkezinde; her yere çok yakın hem ev hem de tatil modunda planlamış bir proje hazırlıyoruz. 2,5 dönüm alanda 8 adet özel tasarımlı villa yapacağız. Villalar zemin kat ile birlikte toplam 4 kattan oluşacak. Hepsinin özel bahçesi, süs havuzu, özel asansörü, camlı terasta gökyüzünü seyrederken jakuzu keyfi, estetik mimarisi ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.”

PROJE TAMAMLANINCA SATIŞLARA BAŞLAYACAĞIZ

“Şuanda inşaatına başladığımız projeyi ekim ayında tamamlamayı planlıyoruz. Şimdiden talipliler var, ancak biz; insanların harika projemizi gördükten sonra talipli olmasını istiyoruz. Anlattığımız, gösterdiğimiz projenin birebir aynısı yapacağız. Bir rüyayı anlatır gibi villalarımızı satmak yerine, her şeyi somut haliyle göstererek; projemize ne kadar güvendiğimizi göstermek istiyoruz. Bu bağlamda projemizi şuanda detaylı incelemek isteyenler de, www.crownhillvillalari.com adresinde villalarımızı tüm detaylarıyla görebilirler” dedi. (Murat Ezgin)

Etiketler: GRENN PORT İNŞAAT BATMAN CROWNHİLLVİLLALARI
Sende Yorumla...