TARİH VE SPOR BİRLEŞTİ
Yukarı

TARİH VE SPOR BİRLEŞTİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Antik Kent Hasankeyf ilçesinde bir dizi etkinlik düzenledi.

TARİH VE SPOR BİRLEŞTİ
Bu içerik 218 kez okundu.

Her yıl 16-22 Eylül arasında dünya çapında kutlanan ve bu yılki teması "Herkes için sıfır emisyonlu hareketlilik" olarak belirlenen Avrupa Hareketlilik Haftası nedeniyle, Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Antik Kent Hasankeyf ilçesinde bir dizi etkinlik düzenledi.  Etkinliklere Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün yanı sıra, Hasankeyf Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, HİS (Herkes için spor) Batman İl Temsilciliği, antrenörler ve sporcular tam destek verdi. Tarihi Zeynel Bey Türbesinin önünde Taekwondo, Judo, Masa Tenisi, Eskrim ve paten sporu gösterileri düzenlendi. Uzman antrenörler eşliğinde yapılan etkinliklerde, haftanın önemine vurgu yapıldı.

ILIS BARAJI GÖLÜ MANZARASINDA ETKİNLİK

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak, tüm birimleriyle ‘Avrupa Hareketlilik Haftasını’ kutlamaya başladıklarını belirten İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Petrol Kentinin, tarihi ve gölüyle farklı olduğunu söyledi. İl Müdürü Özperk yaptığı açıklamada; “Avrupa Hareketlilik Haftası kutlu olsun. Bu haftada sporcularımızla, tarihi ve güzel bölgelerimizde etkinliklerimizi yapmaya devam edeceğiz. Uzman kadromuzun yanı sıra hafta boyunca, antrenörlerimiz, sporcularımız ve çalışanlarımızla farkındalık yaratmaya devam edeceğiz ”dedi. 

Etiketler: Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Antik Kent Hasankeyf ilçesinde bir dizi etkinlik düzenledi. TARİH VE SPOR BİRLEŞTİ
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.