KRİTİK AMELİYAT BAŞARILIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Yukarı

KRİTİK AMELİYAT BAŞARILIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kalp krizi geçiren 73 yaşındaki kadın Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayata döndü.

KRİTİK AMELİYAT BAŞARILIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bu içerik 1319 kez okundu.

Ameliyatını başarıyla gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Mehmet Coşkun ve Op.Dr.Serkan Güme, hastanın hastaneye geldiği esnada kalp krizi geçirdiğini, anında müdahale edilmemesi durumunda hayatını kaybetme riski taşıdığını söyledi. Doktorlar yaptıkları açıklamada “hemen müdahale edilmeseydi hayatını kaybedebilirdi. Acil anjiyo sonrası 3 damarın tıkalı olduğu anlaşıldı, bypass kararı verildi ve hiç beklemeden ameliyata alındı. Hastaya Bypass ameliyatı başarıyla gerçekleştirildi” dedi.

“DOKTORLAR KOŞTURUNCA ÇOK KORKTUM”

Cemile Çakır, “Kalp krizi geçirdiğimi bilmiyordum. Çok ağrılarım vardı ve nefes almakta güçlük çekiyordum. Çocuklarım beni hemen hastaneye götürdü. Doktorların koşturmasını görünce çok korktum. Ölüyorum galiba dedim ve sonrasını pek hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde bypass olduğumu söylediler ve hayattaydım. Doktorlarım bana çok iyi baktı. Emeği geçen tüm ekipten Allah razı olsun” şeklinde konuştu. 

Etiketler: Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Mehmet Coşkun Op.Dr.Serkan Güme kalp krizi cemile çakır batman eğitim ve araştırma hastanesi
Sende Yorumla...