6 TAKIMLA YARI FİNALDEYİZ
Yukarı

6 TAKIMLA YARI FİNALDEYİZ

Batman Atletizm takımları, Şırnak’ta yapılan grup müsabakalarında 6 kategoride derece elde ederek yarı finallere yükselmeyi başardı.

6 TAKIMLA YARI FİNALDEYİZ
Bu içerik 386 kez okundu.

TAKIM HALİNDE DERECELER ELDE ETTİK

Şırnak ilinde yapılan Atletizm Geliştirme Projesi Grup müsabakaları sonucunda 6 takımımızın yarı finallere kalması büyük bir başarı olarak değerlendirildi. 2008-2009 doğumlu kızlarda takım üçüncülüğü, 2006-2007 kızlarda takım üçüncülüğü, 2006-2007 erkeklerde takım üçüncülüğü ve 2004-2005 doğumlu kızlarda ise takım ikinciliğini alarak, Batman’ın ismini kürsüde onure eden sporcular büyük alkış aldı.

6 TAKIMDA YARI FİNALLERDE MÜCADELE EDECEĞİZ

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Atletizm il Temsilcisi Ufuk Başkut; “Takım halinde 3 üçüncülük ve 1 ikinciliğin yanı sıra, ferdi olarak da Kader Şimşek ikinci olmayı başardı. Alınan bu başarı bütün Batman halkına armağanımız olsun. 6 kategoride ilimizi temsilen yarı finallere katılım sağlayacağız. Özelikle bu süreçte her zaman yanımızda olan Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e, TPAO Bölge Müdürü Sayın Mustafa Demir’e, Spor Şube Müdürümüz Sayın Burak Eren’e, okul müdürlerimize, antrenörlerimize, beden eğitim öğretmenlerimize, Petrolspor camiasına ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...