Batmanlı güreşçiler Avrupa’da mindere çıkacak
Yukarı

Batmanlı güreşçiler Avrupa’da mindere çıkacak

Batman Petrolsporlu 4 güreşçi, Antalya’da yapılan seçmeleri başarıyla tamamlayarak Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Batmanlı güreşçiler Avrupa’da mindere çıkacak
Bu içerik 284 kez okundu.

30 Mayıs’ta yapılacak Avrupa Şampiyonası için Antalya’da seçmeler düzenleyen Milli Takım kafilesine katılan Petrolsporlu güreşçiler, Avrupa biletini yaptı.

Minik Yıldızlar kategorisinde yapılacak güreş şampiyonasına Şahin Acar, Muhammed Yağmahan, Eyüp Çetin ve Furkan Kara’nın seçildiğini belirten Antrenör Halil İbrahim Kay, “Çocuklarımız ile ne kadar gurur duyarsak az kalır. Türkiye şampiyonları ve ülkemizi Avrupa’da temsil edecek yetenekler yetiştiriyoruz. Bu başarılarımızın arkasında büyük bir ekip çalışması var, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca maddi ve manevi olarak her zaman arkamızda olan TPAO Genel Müdürümüz Melihan Bilgin’e, Batman Bölge Müdürümüz Mustafa Demir’e, yönetim kurulumuza, Gençlik Spor Müdürlüğü ve tüm antrenör arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Avrupa’da da hem ilimizi hem ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi. (Murat Ezgin)

Etiketler: BATMAN PETROLSPOR güreş takımı AVRUPA ŞAMPİYONASI
Sende Yorumla...