ASKON’DAN İSRAİL’E KINAMA, FİLİSTİN’E DESTEK
Yukarı

ASKON’DAN İSRAİL’E KINAMA, FİLİSTİN’E DESTEK

Anadolu Aslanları işadamları derneği (ASKON) Batman şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu’dan İsrail’e sert kınama geldi.

ASKON’DAN İSRAİL’E KINAMA, FİLİSTİN’E DESTEK
Bu içerik 716 kez okundu.

Anadolu Aslanları işadamları derneği (ASKON) Batman şube başkanı Mehmet Selman Nasıroğlu’dan İsrail’e sert kınama geldi. ASKON Başkanı Nasıroğlu açıklamasında, emperyalist güçlerin ileri karakolu ve orta doğunun çıbanı, İşgalci terör devleti İsrail, her Ramazan'da olduğu gibi bu Ramazan-i şerifte de Mescid-i Aksa'ya yönelik en çirkin teşebbüsün içinde olduğunu söyledi. Nasıroğlu “tam bir barbarlıkla işgal etmeye çalışmakta, gözü dönmüş canavarlar masum Müslümanları canice katletmeye çalışmaktadırlar. Ey Müslümanlar, Müslümanların liderleri, önderleri,İsrail'in yaptığı terör ve zulümlere karşı hala bir araya gelmeyecek misiniz? Bir avuç azgın azınlığın cesaret aldığı gafletten ne zaman uyanacaksınız? Ama biliniz ki size rağmen ‘Onlar ağızlarıyla Allah'ın nurunu söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır” dedi.

“SOYKIRIM UYGULANIYOR”

 Nasıroğlu,Tüm dünyanın gözü önünde masum, Filistin halkına karşı büyük bir soykırım yapıldığını söyledi. Nasıroğlu “vicdanı, ahlakı, uluslararası hukuku hiçe sayan sırtlan ve çakal sürülerini ve canice saldırılarını şiddetle lanetliyoruz ve kınıyoruz. Allah'ın, meleklerin, tüm insanların laneti, zalimlerin, hainlerin, işgalcilerin üzerine olsun, Ey zalim İsrail ve onun hamileri emperyalist güçler,Azgınlıkta ve zulümde sınırları aştınız. Tarih şahittir ki, zulümde sınır tanımayan firavun, Nemrut ve Ebu Cehil gibi siz de helak olacaksınız. Sebep olduğunuz anarşinin içinde yok olacaksınız. Yaktığınız terör ateşi, cehenneminiz olacak. Bu zulüm karşısında insanlığın vicdanı dibe vurmuştur. Hz. Musa’nın lisaniyle diyoruz ki, bu azgın İsrail sırtlanlarını ‘ey Rabbimiz! Onların mallarını yok et, kalplerine sıkıntı ver’Yine Akif’in lisaniyle, diyoruz ki: Ya Rab, bu uğursuz gecenin yok mu sabahı? Mahşerde mi biçarelerin, yoksa felâhı! Nur istiyoruz...Sen bize yangın veriyorsun! Yandık! 'diyoruz... Boğmaya kan gönderiyorsun! İslâm'ı elinden tutacak, kaldıracak yok... Nâ-hak yere feryat ediyor:Âcize hak yok,Yetmez mi musâb olduğumuz bunca devâhi? Ağzım kurusun... Yok musun ey adl-i İlâhî!”

Etiketler: askon batman askon askon batman mehmet selman nasıroğlu
Sende Yorumla...