DİŞİKIRIK’TAN TEMA’YA 1.555 FİDAN BAĞIŞI
Yukarı

DİŞİKIRIK’TAN TEMA’YA 1.555 FİDAN BAĞIŞI

TEMA Vakfı, Türkiye’nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarında zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için fidan bağışı kampanyası başlattı.

DİŞİKIRIK’TAN TEMA’YA 1.555 FİDAN BAĞIŞI
Bu içerik 503 kez okundu.

Uzman Eğitimci İş Adamı Cuma Dişikırık, TEMA Vakfı’nın fidan bağışı kampanyasına 1.555 bin fidan bağışladı. Dişikırık, farklı sektörlerdeki iş insanlarını kampanyayı desteklemeye davet etti. TEMA Vakfı, Türkiye’nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarında zarar gören bölgelerin tekrar ağaçlandırılması için fidan bağışı kampanyası başlattı. Kampanyaya farklı kesimlerden ve sektörlerden destek yağıyor. Uzman Eğitimci İş Adamı Cuma Dişikırık ta, Batman, Siirt ve Kozluk’ta toplam 155 çalışanı adına kampanyaya 1.555 fidan ile katıldı.

"HERKES 1 FİDAN BAĞIŞLASA 80 MİLYON FİDAN OLUR”

Ülkemizdeki yangınlar kalbimizi yaktı. Umudumuzu ve geleceğimizi yeniden yeşertmeliyiz diyen Dişikırık “Rüzgar Koleji, VIP C9 Kurs Merkezi, Teknokent Koleji ve C1 Kurs Merkezi olarak ülkemizin dört bir yanı yanarken sessiz kalamazdık. TEMA Vakfı, çok önemli bir adım attı ve yangınlarda zarar gören bölgelerde yaraları sarmak adına fidan bağışı kampanyası başlattı. Kampanyayı duyar duymaz hemen bağışta bulunduk. Umudumuzu yeniden yeşertmek için he çalışanımız adına 10 fidan bağışlayarak toplamda 1.555 ile kampanyaya destek veriyoruz” dedi. Uzman Eğitimci Dişikırık, her sektörden iş insanları başta olmak üzere imkanı olan herkesin TEMA’nın fidan bağışı kampanyasına katkı sunması gerektiğini belirterek “Milletçe elimizi taşın altına koymak zorundayız. Öncelikle de iş insanları elini taşın altına koymalı. Ülkemizin buna ihtiyacı var. Bir fidan 10 lira, herkes 1 fidan bağışlasa 80 milyon fidan olur” ifadelerini kullandı.

Etiketler: cuma dişikırık tema vakfı fidan kampanyası
Sende Yorumla...