‘TORBACI AVI’
Yukarı

‘TORBACI AVI’

13 torbacı yakalandı çok sayıda uyuşturucu madde bulundu.

‘TORBACI AVI’
Bu içerik 730 kez okundu.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen operasyonda çeşitli miktarda uyuşturucu maddesi ele geçirildi ve 7 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. Batman Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde ‘torbacı’ avına çıktı. Yapılan operasyonda 90,68 gram metamfetamin, 3,73 gram eroin, 285,82 gram esrar, 26,98 gram sentetik kannobinoid, 455 adet lyrıca, 7 adet suboxene hap çeşitleri, 70 adet 9x19 tabanca fişeği, 33 bin 505 TL uyuşturucudan elde edilen para, 3 Adet Muşta Ele geçirildi ve 13 torbacı gözaltına alındı.  13 zehir tacirinden 7’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ANNE VE BABALARA MESAJ

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, çocukları ve gençleri zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden, nakleden veya bu suça her ne sebeple olursa olsun iştirak eden şüphelilerle mücadelenin süreceği belirtildi. Bu nedenle özellikle anneler olmak üzere babalara çocuklara sahip çıkılması çağrısı yapıldı. Ayrıca “En İyi Narkotik Polisi; Anne projesi kapsamında annelerimizi ve anne adaylarımızı bilgilendirerek, çocuklarımıza birlikte sahip çıkmaya kararlıyız” denildi. 

Etiketler: Batman Emniyet Müdürlüğü batman uyuşturucu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü batmanda torbacı batmanda zehir tacirleri
Sende Yorumla...