KUPA EMEKLİLERİN!
Yukarı

KUPA EMEKLİLERİN!

TPAO Batman Bölge Müdürlüğü tarafından yapıaln “Mehmet Ali Çınar Üniteler Arası Voleybol Turnuvası” sona erdi. TPAO Emeklileri turnuvanın şampiyonu oldu.

KUPA EMEKLİLERİN!
Bu içerik 313 kez okundu.
Advert

TPAO’da birimler arası dayanışmayı arttırmak amacıyla her yıl geleneksel hale getirilen voleybol turnuvası bu yıl da çekişmeli maçlarla gerçekleştirildi. 15 gün süren maçlarda rakiplerini geride bırakan takımlar, final maçı için karşı karşıya geldi. Final maçı, TPAO Emeklileri ile Mühendislik Müdürlüğü Bakım Onarım Takımları arasında oynandı. Maça hızlı başlayan Mühendislik Müdürlüğü Bakım Onarım Takımı, ilk seti 25-20 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci sette oyuna ağırlığını koyan TPAO Emekliler Takımı, ikinci seti 25-19 kazanarak setlerde eşitliği sağladı.  Diğer setlerde de üstünlüğü sürdüren TPAO Emeklileri Takımı, maçı 3-1 kazanarak turnuvayı şampiyon tamamladı.

KUPAYI TÖRENİNDE DUYGULU ANLAR YAŞANDI

Karşılaşmanın sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde konuşma yapan TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir,  “Turnuvada emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Her arkadaşımız bizim için değerlidir. Mehmet Ali Çınar’da başarılı bir ekip arkadaşımızdı. Pandemi sürecinde bizden ayrılan ve bize veda eden arkadaşlarımızdan biriydi. Kendisinin adını yaşatmak ve onu unutturmamak adına düzenlediğimiz ilk etkinliğe onun adını verdik. Herkesin gönlünde çalışkanlığıyla, dürüstlüğüyle yer edinmiş bir arkadaşımızdı. Kendisine tekrardan Allah’ta rahmet diliyorum” dedi. Törende Merhum Mehmet Ali Çınar’ın eşi Yıldız Çınar’a plaket takdimi yapıldı. Alkışlar arasında plaketini almaya gelen Yıldız Çınar yaptığı konuşmada, “Her şey için çok teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Duygularım çok karışık, diyecek çok şey var aslında ama kelimelere dökemiyorum.” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...