2 ENDODONTİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Yukarı
Advert

2 ENDODONTİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine 2 Endodonti Uzmanı atandı.

2 ENDODONTİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI
Bu içerik 1640 kez okundu.
Advert

Hasta kabulüne başlayan Endodonti Uzmanı Dt. Hafize Kılıç ve Hilal Ekmen, Batman'a atanmış olmaktan memnun olduklarını ve Endodonti Polikliniğinde Batman halkına iyi bir hizmet sunmanın gayreti içerisinde olacaklarını belirti.

Endotonti Uzmanı Dt. Hafize Kılıç, 1993 tarihinde İdil de doğdu. ilk, ortaokul ve lise eğitimini Midyat’ta tamamladı. 2011'de Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2016 yılında mezun olup, aynı yılın Eylül ayında Diş hekimliğinde uzmanlık sınavı ile Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti bölümünde eğitim almaya hak kazandı. 2020 yılında uzmanlık eğitiminin bitmesiyle Adıyaman Ağız Diş Sağlığı Merkezine atanmış olup, orda 1 yıl görev yaptıktan sonra Batman Ağız Diş Sağlığı Merkezine atanarak çalışmaya başladı.

Endotonti Uzmanı Dt. Hilal Ekmen, 1992 yılında Tokat a bağlı Niksar ilçesinde doğdu. İlköğretimi Konya Mümtaz Koru Okulunda, liseyi Konya Karatay Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini 2011-2016 yılları arasında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde, uzmanlık eğitimini ise 2018- 2021 yılları arasında Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne atandı.

Etiketler:
Sende Yorumla...